ABOUT SCHOOL
Login Form

KLASY PIERWSZE

Szanowni pierwszoklasiści (wraz z rodzicami i innymi zainteresowanymi)! Informujemy, że zgodnie z odpowiednią ustawą możecie zobaczyć, w której klasie pierwszej będziecie oraz, co pewnie też ważne - z kim

w siedzibie szkoły, czyli w Trzebini, na os. ZMW 21.

Zapraszamy! I do obejrzenia list, i do szkoły.

Na razie udanych, zdrowych, bezpiecznych wakacji!

PODRĘCZNIKI, ĆWICZENIA, ZESZYTY - rok szkolny 2014/15

Dla wygody rodziców oraz uczniów zamieszczamy spisy w dwóch formatach,

gdyż nie wszyscy korzystają z programu Word.

Klasy pierwsze.doc

Klasy pierwsze.pdf

Klasy drugie.doc

Klasy drugie.pdf

Klasy trzecie.doc

Klasy trzecie.pdf

 

 

Egzamin gimnazjalny

Sukcesy podobno nużą (vide występ Hiszpanii na obecnym mundialu). Na szczęście u nas co prawda kadra trenerska niemal ta sama, co w latach wcześniejszych, ale zawodnicy ciągle nowi. Stąd nie ma znużenia i wciąż jest głód zwycięstw i pokazania, na co nas stać. A stać nas jak zwykle na wiele, co potwierdzają najświeższe wyniki egzaminów:

egzamin2014

le TourLe Tour de Gimnazjum'2014

Po raz siódmy w klasach uczonych przeze mnie prowadziłem le Tour de Gimnazjum. W tym roku wyścig trwał w sześciu klasach. Oto zwycięzcy:

1 A: Julia Zając.

1 C: Weronika Kłeczek.

2 B: Weronika Tupaj (po raz drugi).

2 D: Zuzanna Gąsior (po raz drugi).

3 B: Monika Zając (po raz trzeci).

3 D: Julia Strózik.

Laureaci otrzymali nagrody (filmy, książki, audiobooki, płyty). Dyplomy z odciśniętymi dłońmi zawisną natomiast w sali M obok wcześniejszych... Gratuluję raz jeszcze! Wyścig ten wymaga bowiem żelaznej kondycji intelektualnej, regularności i obowiązkowości.


 

Le Tour de Gimnazjum – to po prostu cykl wszystkich sprawdzianów w danym roku z języka polskiego w klasach uczonych przeze mnie. Punkty otrzymywało zawsze 8 (czyt. OŚMIORO) uczniów. Najlepsza osoba dostawała osiem punktów, potem kolejne o punkt mniej... Taka polonistyczna Formuła 1 w naszym gimnazjum. Pomysłodawcą oraz fundatorem nagród jestem ja.

victorySzkoła sukcesów

I to ilu! Laureaci, finaliści, podiumowcy, wyróżnieni... W nauce, śpiewie, sporcie, sztuce... Dobrze mieć takich uczniów, którzy pod czujnym okiem belferskim świecą jak diamenty! Trudno się nimi nie chwalić. Oto spis największych jedynie sukcesów:

Apel osiągnięć 2014.pdf


Komers2014

Poloneza czas skończyć...

9 czerwca br. w naszej szkole odbył się Komers klas trzecich, który poprowadził p. Andrzej Wilk. Tradycyjnie imprezę rozpoczęliśmy od poloneza. Uczestniczyliśmy też w Fitnessie arabskim i licznych zabawach, takich jak Pociąg czy Mam chusteczkę haftowaną („pod gitarą” ks. Janusza). Odtańczyliśmy również Afrykański taniec radości [???]; weszliśmy w mundialową atmosferę, używając piłeczek i chusty, która jednocześnie była naszą klimatyzacją. Pojawiły się również nieco spokojniejsze momenty. Oczywiście nie obyło się bez Gangnam style oraz innych, bardziej lub mniej sławnych, utworów i „utworów”.

Reasumując, wszyscy świetnie się bawili. Komers 2014 będzie przez nas dłuuugooo pamiętany. Kto nie był - niech żałuje.

Anna i Michał

Szpagaty, wygibasy, podskoki, okrzyki itd., itd. Plus tajemnicza żółta ręka. Wszystko do obejrzenia w GALERII.

Now, on page

We have 26 guests and no members online